Team

Rianne Clement Groep 1/2: ma, di, wo rclement@prisma-scholen.nl
Janet Addink Groep 1/2: do, vr jaddink@prisma-scholen.nl
Sacha van Waegeningh Groep 2/3: ma, di, wo, vr sachavw@prisma-scholen.nl
Rianne Clement Groep 2/3: do rclement@prisma-scholen.nl
Nelleke de Waele Groep 3/4: ma, di, wo, do ndewaele@prisma-scholen.nl
Suzanne Gresnigt Groep 3/4: vr sgresnigt@prisma-scholen.nl
Lies Noordhof Groep 5/6: ma, di, wo lnoordhof@prisma-scholen.nl
Marian Vos Groep 5/6: do, vr mvos@prisma-scholen.nl
Violet van Tol Groep 6/7: ma t/m vr vvantol@prisma-scholen.nl
Krista Rap Groep 7/8: ma, wo, do, vr krap@prisma-scholen.nl
Mireille Rentmeester Intern begeleidster (IB-er): ma, di, do mrentmeester@prisma-scholen.nl
Marlies Goedemondt Onderwijsassistent (OA): ma, di, wo mgoedemondt@prisma-scholen.nl
Gerrie van der Lee Conciërge: ma t/m vr gvanderlee@prisma-scholen.nl
Steve Palmberg Directeur: ma t/m vrij spalmberg@prisma-scholen.nl